Dni Grajewa 2015 – tuż tuż!

11 – 12 lipca 2015r. to data, którą warto zapamiętać i przygotować się na dużą dawkę świetnej zabawy.

W tych właśnie dniach spotykamy się w klubie Hades na super imprezie – Dniach Grajewa.

W sobotę, już od godz. 15:00 będzie się działo. Będą zabawy dla dzieci, grillowanie po gruzińsku okraszone wspaniałą muzyką, warsztaty kulinarne dla najmłodszych oraz gra edukacyjna o województwie podlaskim „Gramy w otwarte” przygotowana przez OWOP Białystok.

zdj. Urząd Miasta Grajewo

W ten szalony wieczór nie zabraknie również karaoke dla publiczności i konkursów z nagrodami, które zawsze cieszą się ogromną popularnością. Do wygrania będą cenne nagrody ufundowane przez PHU SASS – Karol Sobolewski oraz firmę BEKO, która przygotowała też coś dla najmłodszych grajewian – ogromną zjeżdżalnię i małe co nieco do schrupania.

Przed występem gwiazdy wieczoru – grupy Feel, rozgrzeją nas zespoły FIRE GARDEN i TUHAJ-BEJ.

Muzyczne Dni Grajewa zakończymy pięknym pokazem fajerwerków.

12 lipca to niedziela dla aktywnych, lubiących ćwiczyć i rozwijać mięśnie, ale też dobrze się bawić. Turniej Piłki Plażowej, Bieg Rodzinny oraz „WYMIATACZE” to tylko niektóre propozycje przygotowane przez MOSiR na ten dzień. Będzie duże pole do popisu zarówno dla sportowców, jak i kibiców. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wspaniała grajewska publiczność nie ma sobie równych! Grajewianie kochają muzykę, sport, dobre jedzenie i świetną zabawę, dlatego nie może Was zabraknąć podczas Dni Grajewa!

Na tegoroczne Dni Grajewa zaprasza UM Grajewo, MDK i MOSiR oraz oczywiście zespół Feel.

Muzyczne lato w Grajewie. Przyjdź i baw się razem z nami!

Urząd Miasta Grajewo

Dyskutuj