Beata Szydło: podniesiemy kwotę wolną od podatku…

Warszawa. Beata Szydło będzie kandydatką PiS na premiera po jesiennych wyborach parlamentarnych – ogłosił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji partii.
– Musimy dać prezydentowi rząd, który będzie jego drużyną, który przekona Polaków, że naszą ojczyzną można rządzić uczciwie, sprawiedliwie, dla dobra publicznego, że choroby naszego życia publicznego można wyleczyć – powiedział prezes PiS.

– Wiem, że będą mnie atakować, podważać moją wiarygodność i mówić, że będę sterowana z drugiego rządu. Szkoda czasu na takie bzdury – mówiła wiceprezes PiS podczas konwencji. – Nazywam się Szydło, Beata Szydło i nie będę przez nikogo sterowana – podkreśliła.

– Natychmiast, bez zbędnej zwłoki obniżymy wiek emerytalny, podniesiemy kwotę wolną od podatku i wprowadzimy program dofinansowania dla rodzin, 500 zł na każde dziecko – powiedziała kandydatka PiS na stanowisko premiera. Beata Szydło dodała, że „nie mają racji ci, którzy mówią, że tego nie da się zrobić”.

– Jestem kobietą, która w chwili zagrożenia nie ucieknie i nie schowa się w domu z dziećmi – mówiła. Beata Szydło nawiązała w ten sposób do wypowiedzi premier Ewy Kopacz z września 2014 roku, kiedy szefowa rządu – pytana o sprzedaż Ukrainie broni – powiedziała, że najważniejsze jest „nasze bezpieczeństwo, nasz dom i nasze dzieci”.

Będzie dobrze…

TVN24/x-news

Dyskutuj