Dodaj artykuł

Publikujemy tylko unikalne i sprawdzone wiadomości. Charakter artykułu – różny w zależności od tematyki. Czas publikacji około 24h. Nie potrzeba zakładać konta i nie wymagamy podawania żadnych danych osobistych. Można podać e-mail w celu otrzymania informacji o publikacji. Link nie będzie aktywny. Prosimy podpisać artykuł – kto jest autorem lub nadsyła materiał. Artykuły bez podania autora, nie będą publikowane, ponieważ chodzi nam o przestrzeganie praw autorskich.

Kontakt redakcyjny: tel. 518209797, biuro@asib.pl . Będziemy wdzięczni za polubienie naszego portalu 🙂 Dzięki temu będziecie na bieżąco -sprawdzicie kiedy dokładnie opublikował się Wasz artykuł – adres Facebook – https://www.facebook.com/Asibpl/.

W przypadku zainteresowania linkami śledzącymi follow oraz publikacjami komercyjnymi, prosimy o kontakt.

Poniższe zasady, punkty określają warunki skorzystania z usługi dodawania tekstów niekomercyjnych w ramach platformy www.asib.pl.

 1. Usługa „Dodaj artykuł” polega na zgłoszeniu tekstu ze zdjęciem lub bez, przez niezarejestrowanego użytkownika. O tym fakcie zostanie powiadomiony redaktor serwisu asib.pl, który podejmie decyzję o dalszej publikacji.
 2. Warunkiem akceptacji treści jest jej niekomercyjna zawartość lub komercyjna jeśli strony ustalą warunki publikacji.
 3. Treść zgłaszana może być informacją prasową, poradą, informacją urzędową, informacją edukacyjną etc.
 4. Treści zaakceptowane nie zawierają aktywnych linków, dopuszczalne jest podanie do informacji publicznej adresu strony www. Link nie będzie aktywny.
 5. Warunkiem akceptacji treści jest podanie autora lub dokładnego źródła informacji.
 6. Forma i styl artykułu musi zgadzać się z poprawnymi zasadami pisania w j. polskim.
 7. Dopuszczamy do publikacji: komunikaty, artykuły prasowe, oświadczenia, informacje o przetargach, ogłoszenia.
 8. Autor dodający treść na stronę asib.pl, może ale nie musi podawać swojego adresu e-mail. Adres e-mail, służy jedynie do późniejszego poinformowania autora o publikacji lub odrzuceniu jego tekstu. E-mail, może też posłużyć do przesłania informacji o koniecznej korekcie, gdy taka zajdzie konieczność.
 9. Redakcja portalu ASIB, zazwyczaj sprawdza i publikuje nadesłane informacje w okresie do 24h.
 10. Dla zainteresowanych stałą współpracą w tym zakresie, zakładamy konta redaktorskie.
 11. Artykuły prosimy nadsyłać pod adres: adpartners.emilios@gmail.com

Zapraszamy do współpracy.

Zapisz

Zapisz