Dział:Sport dzieci

W Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyła się II Zimowa Olimpiada Sportowa

W ubiegłym tygodniu w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyła się II Zimowa Olimpiada Sportowa, którą przygotowały nauczycielki Karolina Chrostowska, Barbara Dużyńska, Agata Komorowska i Martyna Napiwodzka. Zawodnicy, dzieci pięcioletnie i sześcioletnie z rodzicami, podzieleni byli na pięć drużyn w kolorach kół olimpijskich. Po wniesieniu znicza i flagi olimpijskiej, uroczystego otwarcia Olimpiady dokonała Dyrektor…

Jakub Strzelczyk srebrnym medalistą Halowych Mistrzostw Polski Juniorów

Jakub Strzelczyk zawodnik Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża, ubiegłoroczny absolwent Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie, został srebrnym medalistą Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Podczas rozgrywanych w Toruniu zawodów, w biegu na 600 metrów, złoto przegrał dosłownie o włos – dwie setne sekundy.

Turniej piłkarski dla młodych futbolistów już 15 lutego w Grajewie

Akademia Piłkarską WARMIA Grajewo oraz MOSiR Grajewo przeprowadzą w najbliższą niedzielę – 15 lutego – Halowy Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2003 o Puchar Prezesa K.S. WARMIA Grajewo. Zawody odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie przy ul. Strażackiej.