Reklama na naszej stronie

Korzystanie z odpowiedniej formy prezentacji firmy stanowi w dzisiejszych czasach nie lada wyczyn. To mnogość mediów jest tego powodem i media jakim jest Internet, gromadzą najwięcej ludzi w jednym miejscu. Rozwiązaniem komunikacyjnym zdecydowanie byłaby taka forma, która po najkorzystniejszej ofercie cenowej jest w stanie dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Tego typu zabiegi są przede wszystkim klasyfikowane na podstawie ilości odwiedzin i ewentualnych osób które są w stanie ujrzeć reklamę.

ASIB proponuje wiele różnych usług reklamy, które w zależności od rodzaju i typu są w stanie dotrzeć albo do ogólnego odbiorcy, albo do konkretnego, który zaspokoi Państwa wymagania. Dzięki podjęciu współpracy marketingowej z portalem informacyjnym ASIB otrzymują Państwo korzystne warunki cenowe, oraz najlepszy współczynnik cena/jakość, co sprawia, że oszczędzają Państwo swoje środki na poczet przyszłych inwestycji.

Formy oraz typy reklamy przedstawione są poniżej, oferta cenowa jest ustalana również indywidualnie:

Rodzaj reklamy Opis / Cechy do uzgodnienia
Bannery graficzne
banner125
Forma: obraz, animacja Flash. Rozmiar: sprecyzowany indywidualnie. Wybór miejsc ukazywania się: główna strona, strony artykułów sprecyzowanych, kategorie artykułów. Lokalizacja: prawy panel, lewy panel, dolny panel, górny panel VIP. Link przekierowujący: opis, tytuł, follow, nofollow.
Lokowanie produktu Umieszczenie lokowanego produktu w treści artykułu. Podlinkowanie produktu. Ilość artykułów do ustalenia. Czas trwania lokowania. Nawiązanie lokowania do treści artykułu. Grafika lokowanego produktu. Wyróżnienia.
Artykuł sponsorowany Przygotowanie: napisany przez reklamodawcę lub przez ASIB.
Publikacje sponsorowane za pośrednictwem naszego partnera Tą formę szczególnie polecamy. Wszelkie informacje na temat tego jak można zamówić u nas usługę publikacji treści otrzymacie Państwo mailem – piszcie adpartners.emilios@gmail.com

Każda forma i typ reklamy jest ustalana indywidualnie, powyższe stanowią reprezentatywne przykłady wraz z opcjami.

Zapraszamy do kontaktu poprzez wysłanie bezpośredniego zapytania na adres mailowy adpartners.emilios@gmail.com. Udzielimy szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas usług.

 

Zapisz