Redakcja

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny przedstawiając najważniejsze informacje płynące z regionu województwa podlaskiego. Można u nas przeczytać też ciekawe doniesienia ze Świata, Kraju, Regionów, Nauki, Biznesu, Kultury i w Waszej sprawie. Intensyfikujemy działania mające na celu przekazywać nie tylko najważniejsze informacje, ale również być blisko czytelników, przedstawiając historie i wydarzenia z Waszego życia.

Za redagowanie odpowiada w ASIB dział redakcji, podzielony na:

  • Dział regionalny
  • Dział Popularnonaukowy
  • Dział Biznesowy i Kulturalny
  • Dział Społecznościowy

Dział redakcji, mail: redakcja@asib.pl

W terenie nasi dziennikarze pozyskują informacje dostarczając pełnej wiedzy z regionu podlaskiego, oraz pozyskują komentarze do wydarzeń bieżących.

Dział dziennikarski, mail: redakcja@asib.pl

Nasi marketingowcy mają za zadanie trafić do jak największej rzeszy odbiorców, dzięki czemu ASIB intensywnie się rozwija. Nie zamykamy się na żadne formy promowania, które zostaną uznane przez nasz dział marketingu jako odpowiadający naszym standardom i wymaganiom.

Dział marketingu, mail: marketing@asib.pl

Korzystając z popularności serwisu informacyjnego ASIB wychodzimy na przeciw oczekiwaniom udostępniając miejsca reklamowe na naszej stronie. Reklama na ASIB odbywa się na wielu płaszczyznach, od reklamy w formie baneru do artykułów i wywiadów sponsorowanych. Więcej na ten temat w dziale: Reklama.

Dział reklamy i promowania, mail: reklama@asib.pl

Nad treścią oraz formą artykułów czuwa nasz dział zarządzania, który stara się, aby najbardziej odpowiadająca treść ukazała się w najlepszym miejscu.

Dział zarządzania, mail: biuro@asib.pl

Nad informacjami płynącymi z Państwa strony czuwa dział pierwszego kontaktu, który analizuje przychodzące informacje, a następnie deleguje odpowiednie osoby do Jego realizacji.

Dział pierwszego kontaktu, mail: odwas@asib.pl

Poprawnością oraz formami prawnymi mającymi skutek w serwisie ASIB zajmuje się dział kontroli. Jeżeli coś wzbudza Twoje podejrzenie, albo chcesz uzyskać więcej informacji na temat źródła pochodzenia informacji, zachęcamy do kontaktu.

Dział kontroli, mail: biuro@asib.pl

Jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie, szczególnie popularnonaukowej i chciałbyś wypromować swoją osobę? Poszukujemy osób, które na stałe chciałyby się związać z udzielaniem komentarzy do artykułów popularnonaukowych. Jest to najlepsza inwestycja i wypromowanie własnej osoby. W ramach współpracy oferujemy możliwość zamieszczenia informacji o osobie komentującej, wraz z ewentualnym źródłem zarobku (prywatny gabinet, firma, instytucja), aby zapoznać się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu – Współpraca.

Dział Współpracy, mail: biuro@asib.pl

Pokładamy nadzieję w tym, że za naszą sprawą informacje nie będą już tylko formą wiadomości, ale również formą wspierania użytkowników w ich problemach oraz wydarzeniach, które uważają Państwo za najistotniejsze!

ASIB