ASIB Press & Media

 

mailasibASIB Press & Media to biznes, który sięga swoimi korzeniami do roku 2010. W 2012 roku powstało oficjalne przedsiębiorstwo. Wtedy była to firma zajmująca się sprzedażą reklamy, sprzedażą detaliczną art. szkolnych i biurowych, usługami informatycznymi oraz realizacjami projektów stron i aplikacji. Ponadto w zakresie działania tamtej firmy, były usługi PR i pisanie testów. Wcześniejsza nazwa skrócona to PHU A.S.I.B.

ASIB Press & Media jest teraz przedsiębiorstwem o charakterze prasowym i wydawniczym. Głównymi kategoriami do jakich można przypisać profil, są usługi informatyczne – prowadzenie portali www, usługi wydawnicze – gazety, prasa, serwisy informacyjne. Należy do tego dodać, że udostępniamy powierzchnie reklamowe na różnych naszych portalach. Sztandarowym jest oczywiście serwis informacyjny ASIB – Twój Przeglad Informacji – www.asib.pl.

Doskonalimy swoją ofertę, uzwględniamy wszelkie sugestie i modyfikujemy swoją działalność. W tym zakresie sugerujemy się nowymi przepismi i poradami od strony innych przedsiębiorców, instytucji biznesowych. Wśród usług firmy ASIB Press & Media, dominuje praca dziennikarska i redaktorska, jednak jesteśmy w stanie sporządzić kompleksowe kampanie reklamowe, strony internetowe na potrzeby firm, grafikę reklamową oraz oferujemy usługi doradcze i planujemy również rozwijać swój biznes o nowoczesne szkolenia biznesowe, skierowane do handlowców, telemarketerów i właścicieli firm.

Dokładniej mówiąc:

idziemy drogą ciągłego rozwoju i innowacji oraz doskonalenia tego, co już jest na rynku, bo wiemy, że można świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie niż klient tego oczekuje…

Ponadto:

  1. Tworzenie profesjonalnych materiałów prasowych i promocyjnych dla portali (pobierz ofertę PDF – teksty ASIB).
  2. Przygotowujemy także artykuły informacyjne o aktualnych wydarzeniach z całej Polski.
  3. Świadczymy też usługi związane obsługą medialną wydarzeń – patronaty.
  4. Aktualizacja i administracja serwisów www.
  5. Publikacje informacyjne na rzecz innych firm, publikacje gościnne i wymiana informacji. (artykuly-publikacje)
  6. Wykonujemy materiały promocyjne; przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promocyjnej PR.
  7. Wykonujemy strony firmowe i blogi (pobierz ofertę PDF – strony ASIB).
  8. Oferujemy innowacyjne formy reklamy
  9. Teksty SEO i inne teksty na strony www – prosimy o zapoznanie się z ofertą na stronie http://tekstyseo.com.pl
  10. Marketing w wyszukiwarkach czyli pozycjonowanie stron www. Można zapytać o wycenę: http://asib.biz/pozycjonowanie-stron-www

Możesz wysłać bezpośrednie zapytanie do naszego biura:

ASIB Press & Media

Jurowce, ul. Polna 20

16-010 Wasilków

NIP 629 207 84 94

Mail: biuro@asib.pl

tel. +48 668 742 413

 

*** Dane przesyłane w formularzu, posłużą jedynie do nawiązania kontaktu i nie zostaną nigdzie wykorzystane. Na podany adres mailowy zainteresowanego, zostanie wysłana odpowiedź na zapytanie. Mail, po zakończonej korespondecji nie zostanie wykorzystany do żadnych celów handlowych bez uprzedniej zgody właściciela.