O nas

Jesteśmy grupą ludzi z pasją w tym co tworzymy. Nasze usługi oraz nasza praca to solidny kawałek biznesu. Jesteśmy dyspozycyjni i służymy pomocą dla Państwa i dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników, możemy oferować rzetelne źródło informacji i szereg usług na wysokim poziomie. A oto nasz krótki „statut”:

  1. Słowo ASIB stanowi mnemonik, który możemy rozwinąć jako: A – jak Autentyczność, S – jak Skuteczność, I – jak Informacje, B – jak Biznes.
  2. Projekt ASIB czyli serwis regionalny województwa podlaskiego ma na celu promocję przedsiębiorczości na terenie Podlasia oraz przyczynienie się do ograniczenia bezrobocia. W ramach projektu chcemy udostępnić możliwość odbywania praktyk zawodowych w zakresie reklamy i marketingu online.
  3. Planujemy współpracować z uczelniami i szkołami o charakterze dziennikarskim – chcemy, aby studenci dziennikarstwa u nas zdobywali pierwsze doświadczenie i referencje przez co będzie im łatwiej zdobyć pracę w innych gazetach.
  4. Preferencje zawodowe w branży mediów, będą mogli zdobywać też dziennikarze amatorzy, blogerzy i tekściarze.
  5. Portal ma charakter informacyjny i blogowy. Dominują informacje bieżące i publicystka oraz informacje biznesowe. Źródłami informacji są urzędy i instytucje publiczne z którymi współpracujemy. Ponadto publikacje mogą nadsyłać wszyscy inni, w tym dziennikarze – amatorzy.
  6. Rolnictwo na Podlasiu dominuje i potrzebuje rozwoju – chcemy popularyzować projekty unijne dla rolników ale także samą działalność i oferty gospodarstw domowych, instytucji i firm związanych z rolnictwem.
  7. Planujemy rozbudowanie portalu, a więc też chcielibyśmy, żeby powstały oddziały terenowe – na początku „w formie” mobilnych reprezentantów obszarów miejskich i gminnych województwa podlaskiego.

 

Najważniejsza jest dla nas opinia publiczna, dlatego staramy się, aby każdy z artykułów został przygotowany w sposób najbardziej rzetelny i profesjonalny, nad czym czuwa nasz dział kontroli i korekcji.

Życzymy miłego korzystania z portalu i udziału we współtworzeniu, do czego serdecznie zachęcamy!

Logo ASIB