E-Commerce w Polsce – nie boimy się kupować online jak kiedyś

0
31

E-Commerce w Polsce sięrozwija od wielu lat i wszystko na to wskazuje, że Polacy z roku na rok, swoje zakupy coraz częściej robią w sieci. Nie tak jak kiedyś klienci bali się zamawiać, bo myśleli, że to jakaś ściema itd. Takie sytuacje zdarzały się szczególnie gdy chodziło o ubrania – baliśmy się zamawiać ze względu na to, że może to być wspomniane oszukaństwo ale też dlatego, że po prostu możemy zamówić coś co nie będzie na nas pasowało.

Jednak znalazła się na to recepta – przepisy, które jasno określają warunki sprzedaży w internecie i gwarantują możliwość zwrotu towaru do 14 dni od daty jego otrzymania i to bez żadnej przyczyny. Zatem jest to udogodnienie i powoduje, że człowiek czuje się bezpieczny i nie musi się obawiać, że straci pieniądze a np. buty spokojnie przymierzy w domu i ewentualnie zwróci lub wymieni na inny rozmiar.

Dlatego coraz więcej sklepów, które działają w tradycyjny sposób czyli mają swoje butiki i pawilony na mieście w realnym świecie, decyduje się aby równolegle z tym prowadzić sprzedaż w internecie. Mało tego są firmy, które nie mają w ogóle sklepów w realu, sprzedają jedynie online. W świecie rzeczywistym mają tylko swoje magazyny, bo przecież jakoś i skądś muszą wysyłać towar do klienta.

Aby sprzedawać w internecie nie trzeba wiele. Niekoniecznie trzeba mieć swoją stronę w postaci sklepu internetowego. Można skorzystać z usług takich portali handlowych jak Allegro. Jednak własny autorski sklep online podkreśla prestiż firmy, kreuje markę i powoduje, że klient nabiera większego zaufania do nas. Prowadzenie sklepu internetowego wymaga czasu i pracy, dlatego warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie, które minimalizuje wszelkie czynności i pozwala na szybką i dokładną obsługę klienta. Mamy duży wybór takiego oprogramowania, jednak polecamy z całą pewnością sklepy Shoplo, które są bardzo intuicyjne, mają wiele integracji marketingowych i handlowych oraz funkcjonalnych. Na przykład sklepy te mają duży wybór form płatności i dostawy towaru. Można łatwo wgrywać automatycznie swoje produkty wcześnie przygotowane w formie pliku XML. Jest szeroki wybór pięknych szablonów. Można też samemu tworzyć szablony. To wszystko jest bardzo dobrze opisane w instrukcjach tych sklepów.

Warto sprawdzić ofertę na stronie – www.shoplo.pl .

Jeśli Państwo chcieliby więcej się dowiedzieć na temat tych sklepów i chcieliby aby ktoś, kto zna się na tym oprogramowaniu, zamówił dla Państwa sklep a następnie odpowiednio go skonfigurował, to prosimy o kontakt pod tel. 518209797 i pamiętajcie ten adres www.shoplo.pl – zamówienie można dokonać przez ten adres lub pisząc do nas adpartners.emilios@gmail.com.

Po pierwszych analizach tego sklepu (a mamy doświadczenie kilkuletni w branży budowania stron www i sklepów) z całą pewnością możemy stwierdzić, że to dobry program na sklep. Intuicyjnością przypomina WordPressa, a więc ten kto działał na WP będzie w pełni zadowolony. Każdy się połapie wcześniej czy później o co biega – na pewno te „później” nie będzie długo trwało.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię