Lubimy czytać – książki papierowe nadal popularne

0
40

Sposób na życie a dokładnie, na spędzanie wolnego czasu. To czytanie książek. Wielu z nas tak właśnie się relaksuje. To jest przyjemne a zarazem pożyteczne. Zdobywamy wiedzę, budujemy wyobraźnię i odpoczywamy. 

Dobra książka to jak dobry film. Mamy do niej dostęp wszędzie. Możemy wybrać spośród tysięcy tytułów. W internecie jest powszechna i można na spokojnie sobie sprawdzić tytuły. M.in. na stronie www.znajdziesz-tu.pl, można przeczytać nie tylko o poszczególnych książkach ale są też informacje bieżące od ich autora. Dzięki temu dowiadujemy się więcej i chętnie sięgamy po kolejne wydania. Do autora można też napisać. Może wyśle nam egzemplarz z dedykacją i autografem?

I jeszcze jedno. Wiele mówi się, że książka papierowa to już powoli historia. Na szczęście to nieprawda. Po chwilowym boomie na wersje elektroniczne, książki drukowane odzyskują łaskę. Ten boom na tzw. E-booki, wynikał bardziej z ciekawości. Wszak e- book nie da się kolekcjonować i postawić na półce. A przecież to książki upiększają nasz salon i dobrze jest mieć taką biblioteczkę, z której można zawsze skorzystać i gdzie są te pozycje czytelnicze jakie przeczytaliśmy. Wydaje się też, że wersja papierowa jest zdrowsza, bo nie emituje promieniowania i nie męczy oczu. Chociaż książki takie ważą więcej i nie zawsze na rękę nam je zabierać do np. pociągu, to jednak co tradycja to tradycja. Na pewno czyta się je lepiej.

Przy okazji polecamy najnowszy tomik poezji „Emocje„.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię