Na rynku wydawniczym pojawił się nowy tomik poezji „Gnioty” Emila Kowalskiego

0
39

Mimo, że internet naszpikowany jest różnymi darmowymi treściami i książkami, niektórzy autorzy szukają swoich sił na rynkach wydawniczych z prawdziwego zdarzenia. Nie przeraża ich fakt, że prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu w postaci sprzedaży swojej książki graniczy z cudem, publikują oficjalnie swoją twórczość.

Wiadomo, że wydanie książki to nie wszystko. Potrzebna jest kampania promocyjna a szczególnie gdy chodzi o debiut literacki. No ale od czegoś trzeba zacząć i można to zrobić całkiem skutecznie. Można wydać swoją książkę całkowicie za darmo i cieszyć się z jej publikacji na łamach kilku księgarni. Nie byle jakich. Jednak to jeszcze nie jest popularność i warto samemu aktywnie promować siebie i swoje dzieła. Można to robić na różne sposoby np. wykorzystując Social Media. ten temat jest dosyć szeroki i wkrótce go przybliżymy.

Teraz jedna chcemy przedstawić dwa nowe tytuły do poczytania dla moli książkowych. Są to:

„Niepełnosprawność na życzenie” – książka to nic innego jak prawdziwe wspomnienia i porady autora, który od lat borykał się z chorobą alkoholową czyli alkoholizmem.

„Gnioty” – tomik poezji, gdzie można udać się w świat uczuć autora i przeczytać jego wiersze miłosne, filozoficzne i wiele innych.

Autorem obu książek jest Emil Kowalski, 38-letni listonosz, były biznesmen, który zajmuje się pisanie hobbystycznie i zawodowo. Do tej pory nie publikował komercyjnie żadnych ze swoich utworów (chyba, ze w ramach pracy ale to były głównie teksty sponsorowane). Czy te pozycje literackie zasługują na uwagę czytelników? Czy w ogóle coś sprzeda? Będziemy informować.

Autor jest przykładem osoby, która postanowiła zrealizować swoje marzenie, jakim było wydanie książki. Dzięki nowoczesności i coraz to nowszych pomysłów promocji literatury bez nakładu pieniędzy, marzenie się zrealizowało i tak to oficjalnie, Emil Kowalski wpisał się chcąc nie chcąc w rzeszę tysięcy innych autorów, którzy piszą od wielu lat na całym świecie. Książki są oficjalne z numerem ISBN, zatem będą już w archiwum cały czas. Czy uda się na tym zarobić? Sam autor twierdzi, że „fajnie by było, bo to byłby dowód na wartościowość tej mojej literatury”. Jednak twierdzi, że „głównie dla własnej satysfakcji wydał te utwory i będzie ich o wiele więcej”.

Powodzenia

Linki do książek:

Niepełnosprawność na życzenie – LINK do strony książki, LINK do księgarni Alimero, LINK do księgarni Virtualo

Gnioty – LINK do strony tomiku poezji, LINK do Alimero

Już wkrótce książki pojawią się w kilku innych księgarniach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię