Zarabiaj na zakupach! Otrzymaj zwrot pieniędzy

0
43

Wielu z Was dokonuje zakupów w internecie. O ile kilka lat temu internauci nie byli jeszcze przekonani co do e-zakupów a w szczególności jeśli chodzi o żywność czy też ubrania (obawiano się, że np. buty będą za małe), o tyle na dzień dzisiejszy jest chleb powszedni. Duży wpływ na to, że decydujemy się na zakupowy w sieci, ma prawo konsumenckie, które pozwala na zwrot towaru bez podawania przyczyny. W niektórych sklepach jest to termin nawet do 100 dni!

Można zatem śmiało zamówić ubrania, które dokładnie przymierzymy i zdecydujemy czy je zostawimy czy też wymienimy na inny rozmiar lub po prostu całkowicie je zwrócimy. To jest nawet bardziej atrakcyjna oferta niż w zwykłych sklepach, gdzie towaru na pewno nie oddamy.

Ponadto sklepy internetowe oferują niższe ceny i więcej rabatów niż sklepy stacjonarne. Nie raz za przesyłkę nie będziemy nic płacić co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę. W internecie sprzedaż prowadzą największe sieciówki, które to możemy spotkać w galeriach handlowych, tak więc nic naszej uwadze nie ucieknie. Dodatkowo nie wychodząc z domu, możemy śledzić nowe dostawy, co też jest oszczędnością, gdyż nie musimy wydawać na dojazd do sklepów.

Oprócz zniżek sklepowych możemy też zyskać na innych zniżkach. Są to firmy, które oferują rabaty i zrzeszają w swojej bazie wiele sklepów. Rejestrując się np. w systemie refunder.pl, zyskujemy zwroty za dokonywane zakupy. Zarejestrowanie się w tym systemie nic nie kosztuje a po zainstalowaniu specjalnego dodatku do przeglądarki, nad wynikami wyszukiwania gdzie znajdują się poszczególne sklepy, mamy informację o możliwym zwrocie przy zakupach. W połączeniu z innymi promocjami danej firmy, nie raz zapłacimy np. za buty o dodatkowe 30% mniej.

Refunder.pl to serwis oparty na idei cashback. Zarejestrowani użytkownicy mogą kupować we współpracujących z nim sklepach i odbierać zwroty za dokonane zakupy. Obecnie do serwisu podpiętych jest ponad 500 sklepów online.

Rejestracja jest darmowa! – Zarejestruj się w Refunder

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię