Możesz płacić mniej za prąd nawet o 300 zł

0
44

Opłaty za prąd są wysokie i każdy z nas oszczędza aby rachunki były nieco mniejsze. Lecz pewnych barier oszczędności nie zlikwidujemy. Prąd musimy czerpać, zatem ten limit jest określony. Wtedy warto przeanalizować oferty obniżenia kosztów energii ze strony samego producenta.

Na rynku jest wielu dostawców prądu i ich propozycje są dosyć ciekawe dla określonych grup klientów. Na pewno nie skorzystamy ze wszystkich ale można wybrać przynajmniej jedną, która nas najbardziej będzie satysfakcjonować. Najlepiej gdy promocja dotyczy tego samego operatora, którym mamy już podpisaną umowę. Mamy wtedy poczucie bezpieczeństwa i nie potrzeba dodatkowych formalności związanych ze zmianą dostawcy prądu.

Korzystając z okazji pisania tego krótkiego tekstu, ostrzegamy przed takimi zmianami, gdyż w internecie pojawiają się oferty nieuczciwych dostawców, którzy oferują fikcyjne zniżki. Zresztą głośno było też o akwizytorach, którzy naciągali i namawiali lokatorów na podpisanie z nimi umowy. Działali podszywając się pod znane firmy – mówiąc, że one gwarantują niższe ceny. W efekcie klienci zmieniali jedynie dostawce, a opłaty nie były wcale mniejsze.

Znaleźliśmy propozycję firmy Tauron. Oferta promocyjna kierowana jest dla klientów z województw śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego i opolskiego.

Dzięki nowej promocji można zyskać aż 300 złotych zwrotu za prąd. Sama oferta niesie ze sobą szereg zalet jak np. minimum formalności, gwarancje atrakcyjnej ceny czy profesjonalną pomoc w przypadku awarii instalacji elektrycznej i gazowej oraz urządzeń.

SPRAWDŹ OFERTĘ TAURON – TAŃSZA ENERGIA

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię