ATAS Wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne

0
59
zdj. ATAS - wycieczki szkolne

Wyjazdy na wycieczki szkolne to dla uczniów nie lada atrakcja i oderwanie się od codziennych zajęć w murach szkoły. Natomiast dla nauczycieli, oprócz przyjemności jest to możliwość bliższego poznania swoich podopiecznych i nawiązania z nimi głębszych relacji co pozwala na dokładniejsze poznanie danego ucznia i wypracowanie tym samym skuteczniejszej metody nauczania.

Szkoły oferują różne wyjazdy np. organizowane są wycieczki szkolne do Anglii. Nie dość, że młodzież wyjedzie w urokliwe części Wysp Brytyjskich i zwiedzi niesamowite zakątki tego barwnego kraju, to na dodatek uczniowie skorzystają na obcowaniu z Anglikami. Chodzi o podszlifowanie języka angielskiego, którego uczą się w szkole. A wiadomo przecież, ze najszybciej przyswajamy obcy język, gdy przebywamy wśród osób go używających.

Nie przypadkowo wspominamy o języku angielskim dla uczniów. ATAS to firma, która specjalizuje się w organizowaniu wycieczek szkolnych krajowych i zagranicznych i właśnie takich z nastawieniem na lingwistykę czyli wycieczki – tzw. Zagraniczne Warsztaty Językowe prowadzone przez pedagogów w specjalnie opracowanym programie nauczania (Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego). Program ten łączy zwiedzanie z nauką języka angielskiego. Wycieczki są organizowane do Anglii i co najważniejsze nie są drogie, a uczniowie wiele zyskują.

Firma ma duże doświadczenie jako organizator wyjazdów i edukacyjne. Działają od 1989 roku. Oprócz wycieczek językowych, krajowych i zagranicznych, firma oferuje zielone szkoły i obozy letnie. Na swojej stronie internetowej www.wycieczkiszkolne.atas.pl, są dostępne poradniki i katalog wycieczek w formie PDF oraz papierowej, który można uzyskać za darmo.

Zapisz

Zapisz

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię