Content marketing – zarabianie i reklama w Internecie

1
216
Content Marketing

Whitepress to platforma, która specjalizuje się w content marketingu czyli reklamie i działaniach marketingowych polegających na promocji stron i usług poprzez publikowanie artykułów na innych stronach internetowych.

Platforma pod adresem www.whitepress.pl oferuje zarówno usługi publikacji, tworzenia treści dla reklamodawców jak również daje możliwość zarobienia pieniędzy właścicielom stron internetowych i blogerom.

Reklamuj dzięki content marketingowi

Reklamodawcy mogą się zarejestrować na portalu Whitepress i dokonywać zamówień publikacji i napisania artykułów. Do wyboru mają dużą liczbę stron i wykonawców usług. Czas realizacji zamówienia to okres jaki wskaże reklamodawca. Płatności za usługi są zależne od tego jaką stronę wybierzemy – zazwyczaj koszty od popularności i jakości strony, na której chcemy się reklamować.

Ponadto reklamodawcy mają możliwość założenia swojego biura prasowego, na którym również mogą publikować swoje treści marketingowe za darmo. Teksty te są potem pobierane przez innych blogerów i bezpłatnie zamieszczane na ich stronach. To reklama bez kosztów. Dostępne są statystyki i zleceniodawca reklamy, ma pełną kontrolę nad usługami jakie zamówił.

Zarabiaj dzięki content marketingowi

Platforma Whitepress oferuje również możliwość zarabiania na swoich stronach, poprzez publikowanie na nich artykułów sponsorowanych. Polega to na tym, że reklamodawcy zamawiają publikację za określoną przez Wydawcę cenę i nadsyłają gotowy tekst lub zlecają jego napisanie. Wiadomo, że gdy trzeba stworzyć treść zarobimy więcej. Dodatkowo, Whitepress ma swój program partnerski, który pozwala na dorobienie kolejnych pieniędzy poprzez polecenie tej strony innym. Od każdego reklamodawcy otrzymujemy prowizję, a dokładnie gdy zleceniodawca zamówi teksty, my zarabiamy 5% wartości każdego zamówienia. Zatem na jednym kliencie zlecającym, możemy zarabiać nieokreśloną liczbę razy – zależy jak często zamawia usługi na platformie. Klient taki jest przypisany do wydawcy na 5 lat.

Na stronie www.whitepress.pl jest wiele wyjaśnień co do współpracy oraz można przeczytać o technikach content marketingu, zaczerpnąć wiele porad, skorzystać z bezpośredniej pomocy pracowników tej firmy. Najważniejsze jest to, że wypłaty dla wydawców są szybko realizowane, nawet na następny dzień od złożenia zlecenia zapłaty za usługi. Zarabiać można jako osoba fizyczna jak również jako firma. Wszystkie formy zarobkowe są opodatkowane.

Zarejestruj się i zamów teksty i zarabiaj pieniądze na REJESTRACJA WHITEPRESS

[Głosów:1    Średnia:5/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię