Opinia o biznes-host.pl – usługi serwerowe i domeny

0
91
Serwery

Strona biznes-host.pl to platforma, na której można zamówić hosting i domeny. Są tam oferowane serwery dedykowane, serwery VPS, hostingi współdzielone. Istnieje możliwość wybrania parametrów usługi i późniejsze jej rozbudowanie wedle własnego zapotrzebowania.Serwery tej firmy działają dosyć szybko i usterki nie są częste. Jednak uwagę przyciąga biuro obsługi klienta, które działa w każdy dzień i o każdej porze, nawet w duże święta. Odpowiedzi na nasze problemy dosyć szybko są wysyłane i zawierają informacje, które nam się całkiem przydadzą. Atutem też jest to, że obsługa robi kopie zapasowe i je przywraca, a także istnieje możliwość przeniesienia plików strony w ramach usług w tej firmie za darmo. To np. wtedy jak zmieniamy hosting na serwer dedykowany.

Ponadto, po rejestracji mamy do dyspozycji panel, gdzie są zawarte wszystkie informacje i ustawienia usługi oraz dostępne możliwości płatności. Ciekawą sprawą jest to, że udostępniono nam link lojalnościowy, dzięki któremu możemy zbierać datki na naszą stronę np. umieszczając go w naszym serwisie www. Oprócz tego możemy zarobić dodatkowe pieniądze dzięki poleceniu usług tej strony innym. Również za pomocą linku polecającego.

Zatem polecamy z całą pewnością. Tym bardziej, że ceny są stosunkowo niskie i firma proponuje rabaty np. 2-miesiące gratis przy opłaceniu z góry na rok. Obowiązek zapłaty za serwery czy hosting to cykle miesięczne ale też można płacić co kilka miesięcy, co rok itd.

Sprawdźcie sami: www.biznes-host.pl

Zapisz

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię