Opinia o szczoteczce do zębów Oral-B Genius 9000

0
114
Oral-B Genius 9000

Zdrowy uśmiech to zdrowe zęby. Białe i lśniące to wizytówka człowieka. Zadbana jama ustna bez przykrego zapachu, daje nam komfort psychiczny, niweluje nieśmiałość, dodaje odwagi w rozmowie, powyższa witalność i samopoczucie.Higiena jamy ustnej to codzienne czyszczenie zębów oraz regularne kontrolne wizyty u stomatologa. To istna profilaktyka zapobiegawcza przede wszystkim przed próchnicą. Wczesne wykrycie wad i ubytków w uzębieniu, to szybkie leczenie i zahamowanie rozwoju choroby w jamie ustnej. Natomiast czyszczenie zębów wykonujemy najczęściej rano i wieczorem. To takie minimum. W tym celu stosujemy szczoteczki do zębów. Jest ich wiele na rynku i są w różnych cenach i kształtach. Najbardziej powszechne to zwykłe, ręczne szczoteczki. Można nimi dosyć dobrze wymyć zęby ale czy dokładnie?

Niekoniecznie. Poza tym przy częstym ich stosowaniu dochodzi do podrażnienia dziąseł. Podczas mycia nie widzimy dokładnie wszystkich zakamarków naszych ust, szczoteczka nie sięga też do nich na tyle dokładnie aby całkowicie usunąć nalot z brudem. Dziąsła mogą krwawić, ponieważ są delikatne a podczas mycia nie wykonujemy dostatecznie regularnych i delikatnych ruchów. Dobrym sposobem na uniknięcie czy też zniwelowanie takiego skutku ubocznego mycia zębów jest stosowanie automatycznej szczoteczki do zębów. Gdy na taką się zdecydujemy, powinniśmy zwrócić uwagę na jej właściwości i możliwości. Niema sensu wybierać jej z powodu tego, że jest mechaniczna, bo efekt podrażnienia zębów może być ten sam. I tutaj należy też dodać, że dużą rolę zapobiegawczą w tej kwestii dotyczącej dziąseł ma też twardość włosia szczoteczki i jego kształt.

Mówiąc o elektrycznych szczoteczkach do zębów, z całą pewnością można polecić zestaw Oral-B Genius 9000. To niemal „mega-komputer” w tej grupie produktów higienicznych. Aby nie przesadzić z promocją, już na początku dodajemy, że nie jest to mały wydatek. Ceny zestawu sięgają od 600 zł wzwyż. Ale za to efekty stosowania są zdumiewające.

Wyposażenie Oral-B Genius 9000

  • Cztery rodzaje włosia szczoteczki – końcówki: Oral-B CrossAction – do usuwania płytki nazębnej, Oral-B Floss action – dokłądne czyszczenie między zębami, Oral-B 3D White – usuwanie przebarwień, polerowanie, Oral-B Sensitive – delikatne włókna do dziąseł.
  • Uchwyt na smartfona z przyssawką, na którym zainstalujemy aplikację pomagającą nam w czyszczeniu zębów.
  • Etui podróżne z funkcją ładowania
  • Ładowarka sieciowa
  • Etui na szczoteczki – końcówki
  • Szczoteczka jest wyposażona w czujnik bluetooth.

Produkt ma swoją aplikację i to chyba tworzy z niego „centrum stomatologiczne” dla naszej jamy ustnej. Dzięki aplikacji kontrolujemy, to w jaki sposób dbamy o zęby. Program podpowiada nam czy są dobrze wymyte i gdzie jeszcze musimy szczotkować. Wszystko to dzięki temu, ze zapamiętywany jest układ szczęki i zębów. Urządzenie Oral-B Genius 9000 wyposażone jest w czujniki mycia, nacisku i czasowe. Dzięki temu możemy skutecznie korygować nasze ruchy. Dzięki temu, krwawienie z dziąseł będzie tylko historią. Szczoteczka jest cicha, lekka, bateria wytrzymuje długo. Montaż całego zestawu jest bardzo prosty.

Produkty Oral można nabyć w wielu sklepach internetowych np. NEO24 – kliknij

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię