Opinia na temat platformy tekstowej Textbookers.com

0
83
Pisanie tekstów

Textbookers.com to platforma dla wykonujących zlecenia polegających na pisaniu tekstów SEO, artykułów na strony www, wiadomości itp. Możesz tutaj zarobić pisząc dla innych firm lub osób prywatnych.

Strona jest prosta w obsłudze. Aby mieć dostęp do pełnego panelu, musimy się zarejestrować podając swoje dane wraz z Urzędem Skarbowym, w którym się rozliczymy jeśli dokonamy wypłaty zarobionych pieniędzy.

Z usług textbrookers.com korzysta wielu copywriterów i zleceniodawców, niemal codziennie są nowe propozycje napisania tekstów. To wszystko powoduje, że zawsze można coś zarobić i zawsze można liczyć na szybkie napisanie treści dla nas jeśli je zamawiamy.

Teksty na zamówienie nie są drogie i jest to doskonały pomysł na pozyskanie kontentu dla strony internetowej jaką prowadzimy, ze zatrudniania dziennikarzy i pisarzy bezpośrednio co stanowi nie mały wydatek.

Natomiast jeśli jesteśmy aktywni i piszemy dużo – to nasze główne zajęcie, to możemy śledzić stronę cały czas i wychwytywać kolejne zlecenia. Zarobek realny jest ograniczony tylko tym jak wiele możesz napisać tekstów. Śledząc na bieżąco można ich napisać kilkadziesiąt. Ceny są różne i zależą od stylu pisarskiego.

To tak pokrótce. na koniec można dodać, że strona jest warta polecenia dla pozycjonerów – można tam zamówić cenne treści, które wykorzystamy do promocji strony www.

Chcesz skorzystać i sprawdzić swoje umiejętności lub też chcesz zamówić unikalne artykuły na różne tematy? Wejdź i zarejestruj się – www.textbookers.com.

Ten sposób na zarabianie pieniędzy i zamawianie wpisów, jest warty polecenia. Dodając na końcu – wypłaty wynagrodzenia są regularne i jest stały kontakt z administratorem. Wszystkie czynności transakcyjne są potwierdzane mailem, jak też mailem jesteśmy informowani o nowych zleceniach.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Twoje imię